Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Szolgáltatások - 247591-2017
Magyarország-Budapest: Public relations szolgáltatások
2017/S 122-247591
Tájékoztató a szerződés módosításáról
Szerződés/koncesszió módosítása az érvényességi ideje alatt
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Vállalkozási keretszerződés kommunikációs tevékenységek ellátására – 3 részben.
II.1.2)Fő CPV-kód
79416000 Public relations szolgáltatások
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Vállalkozási keretszerződés kommunikációs tevékenységek ellátására – 3 részben
Rész száma: 2. rész
II.2.2)További CPV-kód(ok)
79952000 Rendezvényszervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése a szerződéskötés időpontjában:
Az Ajánlattevő feladata különféle rendezvények megszervezése, teljes körű előkészítése és lebonyolítása budapesti és vidéki helyszíneken a Megrendelő által megadott megrendelések alapján.
Rendelkezésre álló keretösszeg: nettó 425 890 551 HUF. Az ajánlatkérő a keretösszeg 70 %-áig vállal megrendelési kötelezettséget.