A módosítások jellege és mértéke (a szerződés esetleges korábbi módosításainak feltüntetésével együtt):
2. A szerződés módosítása
2.1 A műszaki tartalom bővülésére irányuló munkák elvégzésének időigénye miatt a 2. számú módosításban rögzített teljesítési határidő módosítása szükséges, ezért Felek megállapodnak abban, hogy a Szerződés 2.1. pontját az alábbiak szerint módosítják:
„A teljesítési határidő a szerződéskötéstől számítottan:
Vállalkozó feladatait a szerződés mindkét fél általi aláírásának napjától számítottan a 2021. december 31-ig, valamint a Projekt lezárásától (sikeres műszaki átadás-átvétel) számított 1 éven belül esedékes egyéves utó-felülvizsgálati eljárás lezárásáig köteles ellátni.
A jelen szerződés 4. számú szerződésmódosításban meghatározott Beruházás megvalósítására vonatkozó véghatáridő: 2021. december 31.”
2.2 A Szerződésben meghatározott vállalkozói díj a jelen módosítás 2/A. és 2/B. számú mellékletében meghatározott feladatok – a jelen módosítás 1. sz. mellékletben foglalt költségvetés szerinti – ellenértékére tekintettel
A) a kivitelezési munkára vonatkozóan: 5 825 829 028 Ft