Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Lexmark (Лексмарк)”
Referenznummer der Bekanntmachung: 92-37-85/2022 г.
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30125100 Tonerpatronen
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
„Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Lexmark “ (Лексмарк)“ за нуждите на Министерство на правосъдието - Централна администрация по условията на сключено Рамково споразумение № СПОР-1/14.03.2022 г.