2. Zam. będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 uPzp (tj. tzw. procedury odwróconej).
5. W przypadku, gdy Wyk. polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, w celu wykazania braku istnienia wobec nich podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, składa JEDZ dotyczące także tych podmiotów w zakresie, w jakim Wyk. powołuje się na ich zasoby.