Modification d'un contrat/d'une concession en cours
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
„Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по утвърдена транспортна схема в община Кирково за учебната 2021/2022г. и 2022/2023г.”
II.1.2)Code CPV principal60130000 Services spécialisés de transport routier de passagers
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
"Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Кирково – ц. Фотиново – Загоричане – м. Фотиново - СУ Кирково."
Lot nº: 34
II.2.4)Description du contrat au moment de la conclusion du contrat:
Обект на обществената поръчка е "предоставяне на услуги" по смисъла на чл.3, ал.1, т.3 от ЗОП.
Предмет на обществената поръчка е: „Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по утвърдена транспортна схема в община Кирково за учебната 2021/2022г. и 2022/2023г.”, обособени в петдесет и една позиции.
Услугата е свързана с осигуряване на превоз на деца от детски градини и ученици по утвърдена от Кмета на община Кирково транспортна схема за период от две учебни години.