II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Nemzetközi Vadászati és Természeti Kiállítás 228.
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR001670222021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79311200 Durchführung von Umfragen
79342200 Reklamedienste
79416000 Öffentlichkeitsarbeit
79821000 Fertigstellung im Bereich Druck
79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
79952000 Event-Organisation
92112000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Film- und Videofilmherstellung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Az „Egy a természettel” Nemzetközi Vadászati és Természeti Kiállítás és a hozzá kapcsolódó rendezvénysorozat előkészítésével, megvalósításával és utókommunikációjával összefüggő komplex kommunikációs feladatok ellátása”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 500 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Ötszázmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 150 0000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Egyszázötvenmillió forint + általános forgalmi adó opció.