Figyelem: programozási hibák miatt az e-hirdetmények megjelenítése jelenleg nem tökéletes. Már dolgozunk a probléma megoldásán. További tudnivalókért és útmutatásért kérjük, látogasson el erre az oldalra.
Már lehet regisztrálni a TED-adatok továbbfelhasználóinak szóló 4. műhelytalálkozóra, amelyre 2023. december 14-én kerül sor.
Építési beruházás - 248789-2021
Magyarország-Budapest: Közmű-előkészítési munka
2021/S 095-248789
Tájékoztató az eljárás eredményéről
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
NEP és Zene Háza körüli Infrastruktúra építése
Hivatkozási szám: EKR001162392020
II.1.2)Fő CPV-kód
45111290 Közmű-előkészítési munka
II.1.4)Rövid meghatározás:
Néprajzi Múzeum és Magyar Zene Háza körüli Infrastruktúra építése
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
1. Néprajzi Múzeum és Magyar Zene Háza körüli infrastruktúra építése
1.1.Néprajzi Múzeum, a Magyar Zene Háza, valamint a Promenád körüli parkfejlesztés részeként megvalósuló infrastrukturális fejlesztése
1.1.1. Promenád körüli parkfejlesztés részeként megvalósuló infrastrukturális fejlesztése
Csatornázás
Bontás:
— φ25, φ30 pvc víznyelő bekötés bontása: 155 fm
Építés:
— DN200 ÜPE csatorna építése: 75 fm
— DN200 PVC-U csatorna építése: 107 fm
— DN300 PVC-U csatorna építése: 78 fm
— Szikkasztó blokk építése: 366 db
Energiaellátás - 10 kV
— 6/10kV-os kábel bontása földárokból, burkolatbontással, földmunkával, kábelfedő téglák kitermelésével: 370 fm
— Meglévő kompakt földfelszín fölötti transzformátorállomás bontása: 1db
— 6/10kV kábel: 310 fm
— kompakt felszín alatti transzformátor állomás építése: 1db
Energiaellátás - 0,4 kV
— 0,4 kV kábel: 1069 fm
Közvilágítás
— Közvilágítási kábel bontása: 400 fm
— Közvilágítási oszlop bontása, lámpatesttel: 12 db
— Közvilágítási kábel építése: 1237 fm
— Közvilágítási oszlop építése, lámpatesttel: 29 db
Öntözés
— PE-100 DN63-160 KPE vezeték építése: 2665 fm
Gyengeáram
— Térszint alatti alépítmény-hálózat építése: 438 fm
— Beltéri optikai hálózatépítés: 160 fm
— Kültéri optikai behúzókábel építése: 1920 fm
— Optikai végpont kiépítése: 10 db
Gyengeáram WIFI
— Wifi hálózati központi vezérlőrendszer: 1db
— Wifi AP eszköz telepítése: 8 db
Térfigyelő hálózat
— Térszint alatti alépítmény-hálózat építése: 675 fm
— Kültéri optikai behúzókábel építése: 920 fm
— Optikai végpont kiépítése: 3 db
— Térfigyelő kamera telepítése: 3 db
Magyar Telekom meglévő hírközlési hálózat védelembe helyezés
Átépítés:
— Megszakító létesítmények szintbe helyezése: 7 db
1.2. Útépítés
1.2.3. Pál László út
Útépítés
— Meglévő burkolta bontása: 2160 m2
— Aszfaltburkolat építése: 2200 m2
— Közvilágítási kábel bontása: 255 fm
— Közvilágítási oszlop bontása, lámpatesttel: 7 db
— Közvilágítási kábel építése: 280 fm
— Közvilágítási oszlop építése, lámpatesttel: 4 db
— 0,4 kV kábel szerelvényekkel: 225 fm
1.3. E1 Sörpavilon és I16 Illemhely megvalósításához kapcsolódó infrastruktúra fejlesztés
— DN200 ÜPE csatorna építése: 14 fm
— DN200 PVC-U csatorna építése: 63 fm
— DN300 PVC-U csatorna építése: 68 fm
Vízellátás
— DN25-DN100 víz vezetékek bontása. 161 fm
— DN32-100 KPE vízvezetékek építése: 139 fm
— 0,4 kV kábel szerelvényekkel: 128 fm
— Térszint alatti alépítmény-hálózat építése: 89 fm
— Beltéri optikai hálózatépítés: 270 fm
— Kültéri optikai behúzókábel építése: 650 fm
— Optikai végpont kiépítése: 2 db
1.4. Promenád befejező szakasza, Műcsarnok előtti terület infrastruktúra fejlesztése
— DN200 PVC-U csatorna építése: 16 fm
— DN400 PVC-U csatorna építése: 80 fm
— 0,4 kV kábel szerelvényekkel: 558 fm
— Közvilágítási kábel bontása: 230 fm
— Közvilágítási oszlop bontása, lámpatesttel: 17 db
— Közvilágítási kábel építése: 495 fm
— Közvilágítási oszlop építése, lámpatesttel: 17 db
— Térszint alatti alépítmény-hálózat építése: 269 fm
— Kültéri optikai behúzókábel építése: 734 fm
— Optikai végpont kiépítése: 7 db
— Wifi AP eszköz telepítése: 3 db
— Térszint alatti alépítmény-hálózat építése: 30 fm
Átépítés
— Megszakító létesítmények szintbe helyezése
A részletes műszaki követelményeket a Közbeszerzési Dokumentumok részét képező műszaki leírás tartalmazza.