Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Услуги, щадящи околната среда, за комплексно почистване на сгради и помещения за нуждите на изнесените работни места на Агенция за държавна финансова инспекция в страната
II.1.2)Основен CPV код90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на поръчката е услуги, щадящи околната среда, за комплексно почистване на сгради и помещения за нуждите на изнесените работни места на Агенция за държавна финансова инспекция в страната по рамково споразумение № СПОР-28/21.12.2017 г.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Почистване в изнесените работни места на АДФИ