II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa rur stalowych przewodowe dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych (nr grupy 272-2)
Nuorodos numeris: 701903320
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas44163000 Vamzdžiai ir jungiamosios detalės
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2018 poz. 1986 t.j.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa rur stalowych przewodowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych. – nr grupy 272-2
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Zadanie nr 1: Rura bez szwu grubościenna
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44163000 Vamzdžiai ir jungiamosios detalės
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Przedmiot zadania - wg asortymentu określonego w Załączniku nr 2 do SIWZ
Zadanie nr 2: Rura bez szwu grubościenna
Pirkimo dalies Nr.: 2
Zadanie nr 3: Rura bez szwu przewodowa
Pirkimo dalies Nr.: 3
Zadanie nr 4 Rura bez szwu przewodowa
Pirkimo dalies Nr.: 4
Zadanie nr 5 Rura bez szwu przewodowa
Pirkimo dalies Nr.: 5
Zadanie nr 6: Rura bez szwu przewodowa
Pirkimo dalies Nr.: 6
Zadanie 7: Rura bez szwu przewodowa
Pirkimo dalies Nr.: 7
Zadanie 8: Rura bez szwu przewodowa
Pirkimo dalies Nr.: 8
Zadanie nr 9: Rura bez szwu przewodowa
Pirkimo dalies Nr.: 9
Zadanie nr 10: Rura bez szwu przewodowa
Pirkimo dalies Nr.: 10
Zadanie nr 11: Rura bez szwu przewodowa
Pirkimo dalies Nr.: 11
Zadanie nr 12: Rura bez szwu przewodowa
Pirkimo dalies Nr.: 12
Zadanie nr 13: Rura bez szwu przewodowa
Pirkimo dalies Nr.: 13
Zadanie nr 14: Rura bez szwu przewodowa oraz rura ze szwem konstrukcyjna
Pirkimo dalies Nr.: 14
Zadanie nr 15: Rura bez szwu przewodowa
Pirkimo dalies Nr.: 15
Zadanie nr 16: Rura bez szwu przewodowa
Pirkimo dalies Nr.: 16
Zadanie nr 17: Rura bez szwu przewodowa
Pirkimo dalies Nr.: 17
Zadanie nr 18: Rura bez szwu przewodowa
Pirkimo dalies Nr.: 18
Zadanie nr 19: Rura bez szwu przewodowa
Pirkimo dalies Nr.: 19
Zadanie nr 20: Rura bez szwu przewodowa
Pirkimo dalies Nr.: 20
Zadanie nr 21: Rura bez szwu przewodowa
Pirkimo dalies Nr.: 21
Zadanie nr 22: Rura bez szwu przewodowa
Pirkimo dalies Nr.: 22
Zadanie nr 23: Rura bez szwu przewodowa
Pirkimo dalies Nr.: 23
Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dostawy - 249235-2020
Polska-Katowice: Rury i osprzęt
2020/S 103-249235
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Wyniki postępowania
Dostawy
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701903320
II.1.2)Główny kod CPV
44163000 Rury i osprzęt
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Część nr: 3
Część nr: 4
Część nr: 5
Część nr: 6
Część nr: 7
Część nr: 8
Część nr: 9
Część nr: 10
Część nr: 11
Część nr: 12
Część nr: 13
Część nr: 14
Część nr: 15
Część nr: 16
Część nr: 17
Część nr: 18
Część nr: 19
Część nr: 20
Część nr: 21
Część nr: 22
Część nr: 23