Obvestilo o spremembah ali dodatnih informacijah
Pravna podlaga:
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Dobava potrošnega materiala za tiskanje blagovne znamke HP.
Referenčna številka dokumenta: 4301-22/2016/125
II.1.2)Glavna koda CPV30120000 Oprema za fotokopiranje in oprema za ofsetno tiskanje
II.1.4)Kratek opis: