Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Iepirkuma procedūras rezultāti
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Ziedu skulptūru kopšana 2023. gada sezonā, Ventspilī.
Atsauces numurs: VKP 2023/011U
II.1.2)Galvenās CPV kods77300000 Dārzkopības pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Ziedu skulptūru kopšana atbilstoši tehniskajai specifikācijai.
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)77300000 Dārzkopības pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts: