Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Servicios de seguridad para la Delegación de la Unión Europea en Haití
Número de referencia: EEAS/DELHTIP/2020/CPN/0020
II.1.2)Código CPV principal79710000 Servicios de seguridad
II.1.4)Breve descripción:
El contratista deberá proporcionar los recursos humanos y materiales necesarios para garantizar la seguridad de las personas y los bienes bajo la responsabilidad del órgano de contratación. Los principales servicios que se brindarán pueden incluir, entre otros, la provisión de guardias de seguridad, sistemas de seguimiento GPS/GPRS «activos», sistemas de alarma y sistemas de CCTV.
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 14 700 000.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)79710000 Servicios de seguridad
II.2.4)Descripción del contrato:
Véanse los documentos de contratación disponibles en la dirección indicada en el apartado I.3).
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Saugos paslaugos Europos Sąjungos delegacijai Haityje
Nuorodos numeris: EEAS/DELHTIP/2020/CPN/0020
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas79710000 Apsaugos paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Rangovas privalo pateikti žmogiškuosius ir materialiuosius išteklius, reikalingus asmenų ir turto, už kuriuos yra atsakinga perkančioji organizacija, saugumui užtikrinti. Pagrindinės paslaugos, kurias reikės teikti, be kita ko, gali būti apsaugos darbuotojų skyrimas, „aktyvių“ GPS / GPRS sekimo sistemų, signalizacijos sistemų ir AVSS sistemų teikimas.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 14 700 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)79710000 Apsaugos paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Žiūrėti konkurso dokumentus, kuriuos galima rasti I.3) dalyje nurodytu adresu.