Belgien-Brüssel: Beschaffung, Lieferung, Installation und Wartung von Hardware und Software für den Hochleistungsrechner Petascale Supercomputer – FCT, Portugal – CNECT/LUX/2020/OP/0011
2020/S 104-249612
Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Verordnung (EU, Euratom) Nr. 2018/1046
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Beschaffung, Lieferung, Installation und Wartung von Hardware und Software für den Hochleistungsrechner Petascale Supercomputer – FCT, Portugal – CNECT/LUX/2020/OP/0011
Referenznummer der Bekanntmachung: CNECT/LUX/2020/OP/0011
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30211100 Supercomputer
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Das Gemeinsame Unternehmen EuroHPC wird einen Vertrag mit dem ausgewählten Wirtschaftsteilnehmer abschließen, um einen Supercomputer zu bauen, zu liefern, zu installieren und zu warten, der im portugiesischen Minho gehostet wird. Daher sollten die potenziellen Auftragnehmer über nachweisliche Erfahrung mit dem Bau, der Lieferung, Installation und Pflege ähnlicher Umgebungen verfügen.
Belgija-Briuselis: Našiosios kompiuterijos petalygmens superkompiuterių įsigijimas, pristatymas, įrengimas ir aparatinės bei programinės įrangos priežiūra — FCT, Portugalija — CNECT/LUX/2020/OP/0011
Skelbimas, susijęs su pakeitimais ar papildoma informacija
Teisinis pagrindas:
Reglamentas (ES, Euratomas) Nr. 2018/1046
I dalis: Perkančioji organizacija ar perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Našiosios kompiuterijos petalygmens superkompiuterių įsigijimas, pristatymas, įrengimas ir aparatinės bei programinės įrangos priežiūra — FCT, Portugalija — CNECT/LUX/2020/OP/0011
Nuorodos numeris: CNECT/LUX/2020/OP/0011
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas30211100 Superkompiuteris
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Europos našiosios kompiuterijos bendroji įmonė sudarys sutartį su atrinktu ekonominės veiklos vykdytoju, siekiant sukurti, pristatyti, įdiegti it teikti techninę priežiūrą superkompiuteriui, kuris stovės Minho (Portugalija). Todėl būsimi rangovai turi turėti įrodomos panašios aplinkos kūrimo, pristatymo, diegimo ir techninės priežiūros teikimo patirties.
VI dalis: Papildoma informacija