II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
dostawa sprzetu medycznego
Reference number: 30/ZP/2022
II.1.2)Main CPV code33100000 Medical equipments
II.1.4)Short description:
dostawa sprzętu medycznego na zasadach opisanych w SWZ i w załączniku nr 1do SWZ
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Aparat ultrasonograficzny-Urologia
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)33112000 Echo, ultrasound and doppler imaging equipment
II.2.4)Description of the procurement:
dostawa Aparatu ultrasonograficzny-Urologia zgodnie z SWZ i w załączniku nr 1.
Platforma do aparatu rentgenowskiego do badań telemetrycznych
Lot No: 2
II.2.2)Additional CPV code(s)33100000 Medical equipments
dostawa Platformy do aparatu rentgenowskiego do badań telemetrycznych zgodnie z SWZ i w załączniku nr 1.
Aparat ultrasonograficzny - Zakaźny
Lot No: 3
dostawa Aparatu ultrasonograficzny - Zakaźny zgodnie z SWZ i w załączniku nr 1.
II.2.2)Additional CPV code(s)33194110 Infusion pumps
dostawa Zestawu pomp infuzyjnych zgodnie z SWZ i w załączniku nr 1.
II.2.2)Additional CPV code(s)33123230 Cardiographs
dostawa Aparatu EKG zgodnie z SWZ i w załączniku nr 1.
Urządzenie do radioizotopowej wentylacji płuc
Lot No: 6
II.2.2)Additional CPV code(s)33190000 Miscellaneous medical devices and products
dostawa Urządzenia do radioizotopowej wentylacji płuc zgodnie z SWZ i w załączniku nr 1.
dostawa Leżanki endoskopowej zgodnie z SWZ i w załączniku nr 1.
Wideokolonoskop pediatryczny
Lot No: 8
II.2.2)Additional CPV code(s)33168100 Endoscopes
dostawa Wideokolonoskopu pediatrycznego zgodnie z SWZ i w załączniku nr 1.
II.2.2)Additional CPV code(s)33120000 Recording systems and exploration devices
dostawa Aparatu EEG zgodnie z SWZ i w załączniku nr 1.
Aparat do elektromiografii , elektroneurografii i potencjałów wywołanych wraz z materiałami eksploatacyjnymi
Lot No: 10
II.2.2)Additional CPV code(s)33121300 Electromyographs
dostawa Aparatu do elektromiografii , elektroneurografii i potencjałów wywołanych wraz z materiałami eksploatacyjnymi zgodnie z SWZ i w załączniku nr 1.
Platforma do echokardiografii przezprzełykowej
Lot No: 11
dostawa Platformy do echokardiografii przezprzełykowej zgodnie z SWZ i w załączniku nr 1.
II.2.2)Additional CPV code(s)33123210 Cardiac-monitoring devices
dostawa Systemu holterowskiego zgodnie z SWZ i w załączniku nr 1.
II.2.2)Additional CPV code(s)33192120 Hospital beds
dostawa Łóżka medycznego zgodnie z SWZ i w załączniku nr 1.