Обявление за предварителна информация
Настоящото обявление е само за предварителна информация
Правно основание:
Регламент (ЕС, Евратом) № 2018/1046
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Специализирани обучителни курсове относно определени аспекти на оценката на риска по отношение на безопасността на храните
Референтен номер: OC/EFSA/SCER/2021/06
II.1.2)Основен CPV код80510000 Услуги по специализирано обучение
II.1.4)Кратко описание:
ЕОБХ възнамерява да стартира открита покана за участие в търг за предоставяне на специализирани обучителни курсове по определени аспекти на оценката на риска за безопасността на храните за членовете на Научния комитет/научните групи на ЕОБХ, техните работни групи, членовете на мрежите на ЕОБХ, служителите на ЕОБХ и други заинтересовани групи на ЕОБХ.
Целта на откритата покана за участие в търг е да се предоставят няколко обучителни курса относно определени аспекти на оценката на риска за безопасността на храните за период от 4 години (2022—2025 г.) и да се предоставят съгласно различни модалности за обучение и електронно обучение.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 600 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Оценка на химическия риск
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове80510000 Услуги по специализирано обучение
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Конкретно описание на услугите ще бъде публикувано в тръжните спецификации на откритата покана за участие в търг. Цялата информация, публикувана в настоящото обявление за предварителна информация, трябва да се счита за прогнозна, която подлежи на евентуално преразглеждане.
Методологии за оценка на риска
Обособена позиция №: 2
Оценка на риска за околната среда
Обособена позиция №: 3