Oikeusperusta:
Asetus (EU, Euratom) N:o 2018/1046
I kohta: Hankintaviranomainen
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Tuki eri paikkoihin sijoittuvien ”uusi eurooppalainen Bauhaus” -aloitteiden alkutaipaletta varten
Viitenumero: REGIO/2021/OP/0011
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi79000000 Liike-elämän palvelut: laki, markkinointi, neuvonta, työhönotto, painatus ja turvallisuus
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Tuki eri paikkoihin sijoittuvien ”uusi eurooppalainen Bauhaus” -aloitteiden alkutaipaletta varten.
II.1.5)Arvioitu kokonaisarvoArvo ilman alv:tä: 2 500 000.00 EUR
II.1.6)Osia koskevat tiedotTämä sopimus on jaettu osiin: ei
II.2)Kuvaus
II.2.2)CPV-lisäkoodi(t)79000000 Liike-elämän palvelut: laki, markkinointi, neuvonta, työhönotto, painatus ja turvallisuus
II.2.4)Kuvaus hankinnasta: