Bunús dlí:
Rialachán (AE, Euratom) Uimh. 2018/1046
II.1)Raon feidhme an tsoláthair
II.1.1)Teideal:
Bunachar Sonraí Comhbhailitheora Preasa
Uimhir thagartha: EPRS/LIBS/SER/21/013
II.1.2)Príomhchód CPV92511000 Library services
II.1.4)Cur síos achomair:
Síntiús le bunachar sonraí comhbhailitheora preasa d’úsáid inmheánach ag Parlaimint na hEorpa.
II.1.5)Luach iomlán meastaLuach gan CBL san áireamh: 1 500 000.00 EUR
II.1.6)Faisnéis faoi bheartaTá an conradh seo roinnte ina bhearta: níl
II.2)Cur síos
II.2.4)Cur síos ar an soláthar:
Juridiskais pamats:
Regula (ES, Euratom) Nr. 2018/1046
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Preses apkopotāja datubāze
Atsauces numurs: EPRS/LIBS/SER/21/013
II.1.2)Galvenās CPV kods92511000 Bibliotēku pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Preses apkopotāja datubāzes abonēšana Eiropas Parlamenta iekšējai lietošanai.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 1 500 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Temei juridic:
Regulamentul (UE, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Bază de date de agregare a presei
Număr de referinţă: EPRS/LIBS/SER/21/013
II.1.2)Cod CPV principal92511000 Servicii prestate de biblioteci
II.1.4)Descriere succintă:
Abonament la o bază de date de agregare a presei pentru utilizarea internă a Parlamentului European.
II.1.5)Valoarea totală estimatăValoare fără TVA: 1 500 000.00 EUR
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice: