II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa stóp podporowych do obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych – nr grupy 281-2.
Nuorodos numeris: 701902730/01
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas44212320 Įvairios konstrukcijos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Przedmiotem przetargu jest dostawa stalowych stóp podporowych chodnikowej obudowy górniczej stosowanych w podziemnych wyrobiskach zakładów górniczych do posadowienia łuków ociosowych wykonanych z kształtowników korytkowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych – (nr gr. 281-2) w ilości i rodzaju szczegółowo określonej w Formularzu Ofertowym, który stanowi załącznik nr 2 do SIWZ.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44212320 Įvairios konstrukcijos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
STOPA PODPOROWA TŁOCZONA O POWIERZNI min. 400cm2 i GRUBOŚCI 6 mm OBUDOWA CHODNIKOWA - 2 500 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 2
STOPA PODPOROWA TŁOCZONA O POWIERZNI min.400cm2 i GRUBOŚCI 8 mm OBUDOWA CHODNIKOWA - 30 214 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 3
STOPA PODPOROWA TŁOCZONA O POWIERZNI min. 420cm2 i GRUBOŚCI 8 mm OBUDOWA CHODNIKOWA - 16 638 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 4
STOPA PODPOROWA TŁOCZONA O POWIERZNI min. 400cm2 i GRUBOŚCI 10 mm OBUDOWA CHODNIKOWA - 153 888 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 5
STOPA PODPOROWA TŁOCZONA O POWIERZNI min. 420cm2 i GRUBOŚCI 10 mm OBUDOWA CHODNIKOWA - 4 292 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 6
STOPA PODPOROWA TŁOCZONA O POWIERZNI min. 600cm2 i GRUBOŚCI 10 mm OBUDOWA CHODNIKOWA - 26 419 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 7
STOPA PODPOROWA TŁOCZONA O POWIERZNI min. 400cm2 i GRUBOŚCI 12 mm OBUDOWA CHODNIKOWA - 23 587 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 8
STOPA PODPOROWA TŁOCZONA O POWIERZNI min. 600cm2 i GRUBOŚCI 12 mm OBUDOWA CHODNIKOWA - 10 525 szt.
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701902730/01
II.1.2)Główny kod CPV44212320 Konstrukcje różne
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44212320 Konstrukcje różne
II.2.4)Opis zamówienia: