Prekės - 250408-2019
Lenkija-Katowice: Chemijos produktai
2019/S 103-250408
Skelbimas apie pirkimą. Komunalinės paslaugos
Prekės
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa narzędzi warsztatowych ręcznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. (nr grupy 286-3)
Nuorodos numeris: 701902614
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
24000000 Chemijos produktai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi warsztatowych ręcznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Dostawa narzędzi warsztaowych ręcznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
44511000 Rankiniai įrankiai
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Dostawa narzędzi warsztatowych ręcznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. wg asortymentu szczegółowo określonego w załączniku nr 2 do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia
Dostawa narzędzi warsztatowych ręcznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
Pirkimo dalies Nr.: 2
Pirkimo dalies Nr.: 3
Pirkimo dalies Nr.: 4
Pirkimo dalies Nr.: 5
Pirkimo dalies Nr.: 6
Pirkimo dalies Nr.: 7
Pirkimo dalies Nr.: 8
Pirkimo dalies Nr.: 9
Pirkimo dalies Nr.: 10
Pirkimo dalies Nr.: 11
Pirkimo dalies Nr.: 12
Pirkimo dalies Nr.: 13
Pirkimo dalies Nr.: 14
Pirkimo dalies Nr.: 15
Pirkimo dalies Nr.: 16
Pirkimo dalies Nr.: 17
Pirkimo dalies Nr.: 18
Pirkimo dalies Nr.: 19
Pirkimo dalies Nr.: 20
Pirkimo dalies Nr.: 21
Pirkimo dalies Nr.: 22
Pirkimo dalies Nr.: 23
Pirkimo dalies Nr.: 24
Pirkimo dalies Nr.: 25
Pirkimo dalies Nr.: 26
Pirkimo dalies Nr.: 27
Pirkimo dalies Nr.: 28
Pirkimo dalies Nr.: 29