Supplies - 250569-2017
Display compact view
Lithuania-Vilnius: Trolleybuses
2017/S 123-250569
Contract notice
Supplies
Directive 2004/18/EC
II.1)Description
II.1.1)Title attributed to the contract by the contracting authority:
Žemagrindžių troleibusų pirkimas.
II.1.2)Type of contract and location of works, place of delivery or of performance
Purchase
Main site or location of works, place of delivery or of performance: Transporto priemonės Perkančiajai organizacijai turi būti pristatytos ir perduotos Perkančiosios organizacijos buveinės adresu Žolyno g. 15, 10209 Vilnius, Lietuvos Respublika.
NUTS code
II.1.4)Information on framework agreement
II.1.5)Short description of the contract or purchase(s)
Pirkimo objektas – keleivius miesto sąlygomis vežti pritaikyti nauji žemagrindžiai vienaukščiai troleibusai (transporto priemonės kodas – M3CET) (toliau – Transporto priemonės/ Troleibusai/ Prekės). Nustatyta maksimali pirkimo vertė be PVM – 15 829 000 (penkiolika milijonų aštuoni šimtai dvidešimt devyni tūkstančiai) EUR. Pirkimo objektas į dalis neskaidomas. Minimalus perkamas Transporto priemonių kiekis – 40 vnt. Perkančioji organizacija siekia įsigyti ir daugiau Transporto priemonių, nei nurodytas minimalus Transporto priemonių kiekis, t. y. didžiausią Transporto priemonių kiekį, kurį galima įsigyti už nustatytą maksimalią pirkimo vertę be PVM. Tiekėjai, įvertinę siūlomų Transporto priemonių vieneto kainą be PVM, kurią nurodo pasiūlyme, ir nustatytą maksimalią pirkimo vertę be PVM, privalo siūlyti didžiausią Transporto priemonių kiekį, kurį Perkančioji organizacija gali įsigyti už nustatytą maksimalią pirkimo vertę be PVM. Tiekėjo pasiūlymo kaina be PVM ir pirkimo sutarties vertė be PVM negali būti didesnės nei nustatyta maksimali pirkimo vertė be PVM. Pirkimo pasiūlyme visos siūlomos Transporto priemonės turi būti vieno gamintojo, vieno modelio ir vienodos komplektacijos, su kintamos srovės asinchroniniais elektros traukos varikliais, turi būti naujos, pagamintos ne anksčiau nei 2017 m. Kitos perkamų Transporto priemonių savybės apibūdintos techninėje specifikacijoje (toliau – specifikacija). Transporto priemonės Perkančiajai organizacijai turės būti pristatytos ir perduotos Perkančiosios organizacijos buveinės adresu Žolyno g. 15, LT-10209 Vilnius, Lietuvos Respublika. Perkančioji organizacija jokių išlaidų dėl Transporto priemonių pristatymo ir perdavimo Perkančiajai organizacijai patirti negali. Visos Transporto priemonės Perkančiajai organizacijai turi būti pristatytos ir perduotos ne ilgiau nei per 330 kalendorinių dienų nuo pirkimo sutarties pasirašymo dienos, šios dienos neskaičiuojant, arba per tiekėjo pasiūlyme nurodytą trumpesnį terminą. Transporto priemonės Perkančiajai organizacijai gali būti pristatomos partijomis.
II.1.6)Common procurement vocabulary (CPV)
34622300 Trolleybuses
II.2)Quantity or scope of the contract
II.2.1)Total quantity or scope:
Minimalus perkamas Transporto priemonių kiekis – 40 vnt. Perkančioji organizacija siekia įsigyti ir daugiau Transporto priemonių, nei nurodytas minimalus Transporto priemonių kiekis, t. y. didžiausią Transporto priemonių kiekį, kurį galima įsigyti už nustatytą maksimalią pirkimo vertę be PVM – 15 829 000 (penkiolika milijonų aštuonis šimtus dvidešimt devynis tūkstančius) EUR. Tiekėjai, įvertinę siūlomų Transporto priemonių vieneto kainą be PVM, kurią nurodo pasiūlyme, ir nustatytą maksimalią pirkimo vertę be PVM, privalo siūlyti didžiausią Transporto priemonių kiekį, kurį Perkančioji organizacija gali įsigyti už nustatytą maksimalią pirkimo vertę be PVM. Tiekėjo pasiūlymo kaina be PVM ir pirkimo sutarties vertė be PVM negali būti didesnės nei nustatyta maksimali pirkimo vertė be PVM – 15 829 000 (penkiolika milijonų aštuonis šimtus dvidešimt devynis tūkstančius) EUR.
Estimated value excluding VAT: 15 829 000 EUR
II.2.2)Information about options
Options: no