Ajánlati/részvételi felhívás
Jogalap:
2018/1046/EU, Euratom rendelete
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Biztonsági szolgáltatások az Európai Unió Kongói Köztársasági Delegációja (Brazzaville) számára
Hivatkozási szám: EEAS-676-DELCOGB-SER-FWC
II.1.2)Fő CPV-kód79710000 Biztonsági szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
Az ajánlatkérő szolgáltatási keretszerződést kíván kötni biztonsági szolgáltatások biztosítására, mint pl.: személyek általános védelmének biztosítása, a delegáció épületeibe, valamint a külszolgálati munkatársak lakásaiba való bejutás felügyelete és ellenőrzése, kapcsolat kiépítése a megfigyelés alatt álló helyszínek között őrjáratok, valamint időszakos rádiós ellenőrzés révén, segítségnyújtás a veszélyben lévő személyek számára, a lakásokban levő riasztórendszerek karbantartása és figyelése.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrendÉrték áfa nélkül: 3 800 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)79711000 Riasztásfigyelési szolgáltatások
79713000 Őrzési szolgáltatások
79715000 Járőrözési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Lásd az ajánlati felhívás I.3) pontjában feltüntetett címen hozzáférhető dokumentumokat.