il-Belġju-Brussell: Oqfsa ta' Kuntratti Multipli f'Ordni ta' Prijorità għal Servizzi ta' Taħriġ għall-Persunal tal-Istituzzjonijiet Ewropej, l-Uffiċċji, Korpi oħra u Aġenziji tal-UE li għandhom jew jista' jkollhom Karigi Maniġerjali
2019/S 104-250682
Il-bażi ġuridika:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Oqfsa ta' Kuntratti Multipli f'Ordni ta' Prijorità għal Servizzi ta' Taħriġ għall-Persunal tal-Istituzzjonijiet Ewropej, l-Uffiċċji, Korpi oħra u Aġenziji tal-UE li għandhom jew jista' jkollhom Karigi Maniġerjali
Numru ta' referenza: EPSO/EUSA/PO/2018/028
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV80532000 Servizzi tat-taħriġ ta' l-amministraturi
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
Oqfsa ta' kuntratti multipli f'ordni ta' prijorità għal servizzi ta' taħriġ u kkowċjar għall-persunal tal-istituzzjonijiet Ewropej, l-uffiċċji, korpi oħra u aġenziji tal-UE li għandhom jew jista' jkollhom karigi maniġerjali.
II.1.5)Stima tal-valur totali
II.1.6)Informazzjoni dwar il-lottijietDan il-kuntratt huwa maqsum f’lottijiet: iva
L-offerti jistgħu jintbagħtu għal il-lottijiet kollha
II.2)Deskrizzjoni
II.2.1)Titlu:
L-1 lott: Taħriġ fil-Ħiliet Maniġerjali
Nru tal-lott: 1
II.2.2)Kodiċi(jiet) addizzjonali tal-VKK80532000 Servizzi tat-taħriġ ta' l-amministraturi
II.2.4)Deskrizzjoni tal-akkwist:
Ix-xogħlijiet ewlenin tal-kuntrattur taħt Lott 1 għandhom ikunu:
(i) li jingħataw l-korsijiet li jidhru fl-iskeda preżenti tal-iskola, mehmuża bħala l-Anness 1, sakemm jitkomplew u l-iżvilupp ta' programmi ġodda għall-Iskola. B'mod partikulari dan jinkludi t-tagħlim imħallat u metodi ta' żvilupp professjonali bbażati fuq l-iffaċilitar fi gruppi;
(ii) li jitfasslu u jitmexxew korsijiet ta' taħriġ imfassla apposta skont il-ħtiġijiet speċifiċi ta' istituzzjoni jew grupp ta' istituzzjonijiet. B'mod partikulari dan jinkludi t-tagħlim imħallat u t-tagħlim mill-bogħod/virtwali;
(iii) li jiġi pprovdut tim ta' ħarrieġa ta' kwalità biex jagħtu dawn il-programmi ta' taħriġ;
(iv) li tiġi mmonitorjata b'mod proattiv il-valutazzjoni tal-attivitajiet ta' taħriġ proposti u, bi ftehim mal-Awtoritajiet li qegħdin joħorġu l-kuntratt, li tittieħed kwalunkwe azzjoni korrettiva meħtieġa.
Ikkowċjar għall-Maniġers u għat-Timijiet
Nru tal-lott: 2
II.2.2)Kodiċi(jiet) addizzjonali tal-VKK80570000 Servizzi tat-taħriġ għall-iżvilupp tal-personal
Ix-xogħlijiet ewlenin tal-kuntrattur taħt Lott 2 għandhom ikunu:
(i) li jiġi pprovdut tim ta' persuni li jħarrġu, inkluż persuni bi kwalifiki għolja li jħarrġu (li xi wħud minnhom għandhom ikunu jistgħu jaġixxu ta' ħarrieġa tal-persuni li jħarrġu u superviżuri tal-persuni li jħarrġu) li huma wkoll għandhom esperjenza sinifikanti fl-immaniġġjar, biex jipprovdu servizzi ta' kkowċjar (inkluż, għal xi wħud, taħriġ u superviżjoni tal-persuni li jħarrġu għall-persuni interni li jħarrġu ) għan-nom tal-iskola u tal-Awtoritajiet l-oħra li qegħdin joħorġu l-kuntratt;
(ii) li tiġi mmonitorjata b'mod proattiv il-valutazzjoni tal-attivitajiet ta' kkowċjar proposti u, bi ftehim mal-Awtoritajiet li qegħdin joħorġu l-kuntratt, li tittieħed kwalunkwe azzjoni korrettiva meħtieġa.
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Multiple Cascading Framework Contracts for Training Services for the Staff of the European Institutions, Offices, other Bodies and EU Agencies who Hold or may be called on to hold Managerial Posts
Reference number: EPSO/EUSA/PO/2018/028
II.1.2)Main CPV code80532000 Management training services
II.1.4)Short description:
Multiple cascading framework contracts for training and coaching services for the staff of the European institutions, offices, other bodies and EU agencies who hold or may be called on to hold managerial posts.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Lot 1: Training in Managerial Skills
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)80532000 Management training services
II.2.4)Description of the procurement:
The contractor’s main tasks under Lot 1 will be:
(i) to deliver the courses shown in the school’s current schedule, attached as Annex 1, as long as they are continued and to develop new programmes for the School. In particular this includes blended learning and methods of professional development based on group facilitation;
(ii) to develop and run tailor-made training courses in response to the specific needs of an institution or group of institutions. In particular this includes blended learning and distance/virtual learning;
(iii) to provide a team of quality trainers to deliver these training programmes;
(iv) to proactively monitor the evaluation of the training activities proposed and, in agreement with the Contracting Authorities concerned, to take any necessary corrective action.
Coaching for Managers and Teams
Lot No: 2
II.2.2)Additional CPV code(s)80570000 Personal development training services
The contractor’s main tasks under Lot 2 will be:
(i) to provide a team of coaches, including highly qualified coaches (some of whom should be able to act as coach trainers and coach supervisors) with significant experience of management themselves, to provide coaching services (including, for some, coach training and coach supervision for internal coaches) on behalf of the School and the other Contracting Authorities;
(ii) to proactively monitor the evaluation of the coaching activities proposed and, in agreement with the Contracting Authorities concerned, to take any necessary corrective action.