Oznámení změn nebo dodatečných informací
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Koordinovaný přístup k vývoji a dodávce radioizotopů v Evropské unii
Spisové číslo: ENER/D3/2019-231
II.1.2)Hlavní kód CPV33100000 Zdravotnické přístroje
II.1.4)Stručný popis:
Obecným cílem této studie je vyplnit mezery v dostupných informacích o dodavatelských řetězcích pro hlavní zavedené a nové radioizotopy, které budou předmětem klíčového využití v Evropě nebo u nichž se takové využití očekává. Práce by měla také připravit půdu pro dlouhodobou evropskou spolupráci v této oblasti.
Studie musí splňovat následující konkrétní cíle:
a) identifikovat hlavní radioizotopy, které se v současné době využívají v Evropské unii, a hlavní radioizotopy, jejichž využití se očekává do roku 2030;
b) určit stávající a nové metody a technologie na výrobu radioizotopů uvedených v bodě a) a v plném rozsahu popsat hlavní prvky jejich příslušných dodavatelských řetězců;
c) určit hlavní dodavatele zdrojových materiálů a technologií na výrobu radioizotopů uvedených v bodě a) a zařízení, která jsou součástí níže uvedených dodavatelských řetězců;
d) vypracovat scénáře a konkrétní možnosti pro trvale udržitelnou a bezpečnou dodávku radioizotopů uvedených v bodě a) v EU.
Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Coordinated Approach to the Development and Supply of Radioisotopes in the European Union
Reference number: ENER/D3/2019-231
II.1.2)Main CPV code33100000 Medical equipments
II.1.4)Short description:
The objective of this study is to fill the gaps in the available information on the supply chains for the main established and novel radioisotopes that have, or are expected to have, significant uses in Europe. The work should also prepare the ground for a long-term European cooperation in this area.
The study has to meet the following specific objectives:
(a) identify the main radioisotopes currently in use in the European Union and the main radioisotopes expected to be in use by 2030;
(b) identify the existing and emerging methods and technologies for production of the radioisotopes covered under (a) and fully describe the main elements of their respective supply chains;
(c) identify the main suppliers of source materials and technologies for production of radioisotopes covered under (a) and the facilities which are part of the above supply chains;
(d) develop scenarios and concrete options for sustainable and secure supply of radioisotopes covered under (a) in the EU.