Aankondiging van een opdracht
Richtlijn 2004/18/EG
II.1)Beschrijving
II.1.1)Door de aanbestedende dienst aan de opdracht gegeven benaming:
P143061 Dynamisch aankoopsysteem ICT personeel Zorginstituut Nederland.
II.1.2)Type opdracht en plaats van uitvoering van de werken, levering van de goederen of verlening van de dienstenDiensten
Dienstencategorie nr 7: Computer- en aanverwante diensten
Belangrijkste plaats van uitvoering van de werken, levering van de goederen of verlening van de diensten: Diemen.
NUTS-code NL326 Groot-Amsterdam
II.1.4)Inlichtingen over de raamovereenkomst
II.1.5)Korte beschrijving van de opdracht of de aankoop/aankopen
Aanbesteder heeft regelmatig behoefte aan ICT personeel en wil daarom graag in contact komen met een groot aantal ondernemers op dit gebied. Hiertoe stelt aanbesteder dit Dynamisch aankoopsysteem in voor de inhuur van ICT personeel.
II.1.6)CPV-classificatie (Gemeenschappelijke woordenlijst overheidsopdrachten)72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning, 72200000 Softwareprogrammering en -advies, 72300000 Uitwerken van gegevens, 72500000 Informaticadiensten, 72600000 Diensten voor computerondersteuning en -advies, 72700000 Computernetwerkdiensten, 72800000 Computeraudit- en testdiensten, 72900000 Diensten voor computerbackup en converteren van computercatalogus
II.2)Hoeveelheid of omvang van de opdracht
II.2.1)Totale hoeveelheid of omvang:
0.
II.2.2)Inlichtingen over optiesOpties: neen