We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Supplies - 25105-2019
Poland-Katowice: Railway-track construction materials
2019/S 012-025105
Contract notice – utilities
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa rozjazdów i akcesoriów kolejowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku
Reference number: 701901982
II.1.2)Main CPV code
34946100 Railway-track construction materials
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r.poz. 1579 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest dostawa rozjazdów i akcesoriów kolejowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
The contracting authority reserves the right to award contracts combining the following lots or groups of lots:
Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na poszczególne części zamówienia (zadania)wyszczególnione w Załączniku nr 2 do SIWZ. Składana oferta winna obejmować cały zakres rzeczowy i ilościowy części zamówienia. Liczba części zamówienia (zadań) wynosi: 13. Zamawiający przewiduje możliwość złożenia oferty przez jednego Wykonawcę na: jedną lub więcej części zamówienia.
II.2)Description
II.2.1)Title:
Zadania nr: 1
Lot No: Część nr: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
Zadanie nr 1 - rozjazdy
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku nr 1 i 2 do SIWZ.
Zadania nr: 2
Lot No: 2
Zadanie nr 2 - rozjazdy
Zadania nr: 3
Lot No: 3
Zadanie nr 3 - rozjazdy
Zadania nr: 4
Lot No: 4
Zadanie nr 4 - rozjazdy
Zadania nr: 5
Lot No: 5
Zadanie nr 5 - rozjazdy
Zadania nr: 6
Lot No: 6
Zadanie nr 6 - rozjazdy
Zadania nr: 7
Lot No: 7
Zadanie nr 7 - akcesoria kolejowe
Zadania nr: 8
Lot No: 8
Zadanie nr 8 - akcesoria kolejowe
Zadania nr: 9
Lot No: 9
Zadanie nr 9 - akcesoria kolejowe
Zadania nr: 10
Lot No: 10
Zadanie nr 10 - akcesoria kolejowe
Zadania nr: 11
Lot No: 11
Zadanie nr 11 - akcesoria kolejowe
Zadania nr: 12
Lot No: 12
Zadanie nr 12 - akcesoria kolejowe
Zadania nr: 13
Lot No: 13
Zadanie nr 13 - akcesoria kolejowe
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701901982
II.1.2)Główny kod CPV34946100 Materiały do budowy torów kolejowych
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
Instytucja zamawiająca zastrzega sobie prawo do udzielenia łącznie następujących części lub grup części:
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:Część nr: Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV34946100 Materiały do budowy torów kolejowych
II.2.4)Opis zamówienia:
II.2.1)Nazwa:Część nr: 10
II.2.1)Nazwa:Część nr: 11
II.2.1)Nazwa:Część nr: 12
II.2.1)Nazwa:Część nr: 13