Direktyva 2004/18/EB
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Aprašymas
II.1.1)Pavadinimas, kurį perkančioji organizacija suteikė sutarčiai:
Viešojo dialogo inicijavimas dėl aplinkos apsaugos Transatlantinės prekybos ir investicijų partnerystės (TPIP) derybų kontekste.
II.1.2)Sutarties tipas ir darbų atlikimo, prekių pristatymo ar paslaugų teikimo vietaPaslaugos
Paslaugų kategorija Nr. 12: Architektūrinės paslaugos; inžinerijos ir integruotos inžinerijos paslaugos; miestų planavimo ir kraštovaizdžio inžinerijos paslaugos; susijusios mokslo ir techninio konsultavimo paslaugos; techninių tyrimų ir analizės paslaugos
Pagrindinė darbų atlikimo, prekių pristatymo ar paslaugų teikimo vieta: extra muros.
NUTS kodas
II.1.4)Informacija apie preliminarųjį susitarimą
II.1.5)Trumpas sutarties ar pirkimo(-ų) aprašymas
Sutartimi siekiama inicijuoti viešą dialogą dėl aplinkos apsaugos TPIP derybų kontekste. Rangovas pirmiausia turės nustatyti aplinkos ir susijusius teisinius klausimus, kurie TPIP ir aplinkos požiūriu laikomi kritiniais ES ir valstybių narių lygmeniu kelioms šalims / sritims, kurios bus atrinktos atvejų tyrimais. Remdamasis nustatymo proceso rezultatais, rangovas turės atlikti analizę, aptarti rezultatus su suinteresuotosiomis šalimis ir toliau tyrinėti kūrybinius principus, atsižvelgdamas į visus argumentus, kurie galėtų padidinti teigiamą dinamiką tarp TPIP ir aplinkos apsaugos / teisės aktų.
II.1.6)Bendrasis viešųjų pirkimų žodynas (BVPŽ)90700000 Aplinkosauginės paslaugos
II.2)Kiekis arba sutarties apimtis
II.2.1)Visas kiekis ar visa apimtis:
Viena 12 mėnesių sutartis, kurios numatyta didžiausia vertė – 400 000 EUR (be PVM).
Jeigu perkančioji organizacija nusprendžia papildyti šį veiksmą panašiomis paslaugomis ar panašių paslaugų kartojimu kitose šalyse bei vadovaudamasi ES biudžeto taikymo taisyklių 134 straipsnio 1 dalies f punktu, ji gali nuspręsti leisti derybų procedūrą su šios konkurso procedūros laimėtoju.
Numatoma vertė be PVM:
Intervalas: nuo 350 000 iki 400 000 EUR
II.2.2)Informacija apie pasirinkimo galimybesPasirinkimo galimybės: ne