VII.1.2)Text to be corrected in the original noticeSection number: II.2.4
Lot No: 3
Place of text to be modified: Opis zamówienia
Instead of:
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA ŚR.WEW.90 +/- 2MM DŁUGOŚĆ 6000MM PN 25 DO TRANSPORTU WODY KOPALNIANEJ. - 200 szt.
Read:
Rura z tworzywa sztucznego kołnierzowa śr. wew. 95 +/- 8 mm długość 6 000 mm PN 25 do transportu wody kopalnianej. - 200 szt.
Section number: II.2.4