Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Šilutės miesto Laisvės alėjos ir Laisvės alėjos daugiabučių gyvenamųjų namų automobilių stovėjimo aikštelių rekonstravimo projektas
II.1.2)Main CPV code71320000 Engineering design services
II.1.4)Short description:
Numatomos pirkimo apimtys:
A – dalis. Rekonstruojamo Laisvės alėjos tako preliminarus ilgis – 0,330 km, plotis 5,0 – 6,0 m.
B – dalis. Rekonstruojamos automobilių stovėjimo aikštelės su prieigomis esančios prie daugiabučių gyvenamųjų namų Nr. 1, 2, 3, 4, 5.
C – dalis. Rekonstruojamos automobilių stovėjimo aikštelės su prieigomis esančios prie daugiabučių gyvenamųjų namų Nr. 6, 7, 8, 9, 10.
Paslaugų suteikimo terminas – per 7 mėn. nuo sutarties pasirašymo dienos.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)71320000 Engineering design services
II.2.4)Description of the procurement: