II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa części do wiertnic dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 295-13
Referenznummer der Bekanntmachung: 702200409
II.1.2)CPV-Code Hauptteil43611000 Teile für Schachtbohrmaschinen
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)43611000 Teile für Schachtbohrmaschinen
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zadanie nr 4 - głowica płuczkowa
Los-Nr.: 4
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
Zadanie nr 7 - przekładnia
Los-Nr.: 7
Zadanie nr 8 - głowica zaciskowa
Los-Nr.: 8
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
Zadanie nr 10 - wrzeciono
Los-Nr.: 10
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
Zadanie nr 12 - wrzeciono
Los-Nr.: 12
Zadanie nr 13 - wałek mocujący z gwintem
Los-Nr.: 13
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 14
Zadanie nr 15 - nakrętka wrzeciona
Los-Nr.: 15
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 16
Zadanie nr 17 - koło zębate stożkowe
Los-Nr.: 17
Zadanie nr 18 - wałek uzębiony stożkowy
Los-Nr.: 18
Zadanie nr 19 - rozpora z przedłużaczem
Los-Nr.: 19
Zadanie nr 20 - tłoczysko
Los-Nr.: 20
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 21
Zadanie nr 22 - pozostałe części zamienne
Los-Nr.: 22