Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Najem kombajnu ścianowego wraz z osprzętem dla potrzeb JSW S.A. KWK „Knurów-Szczygłowice” Ruch Szczygłowice
Referenznummer der Bekanntmachung: 23/P/21
II.1.2)CPV-Code Hauptteil43122000 Schrämmaschinen für Kohle oder Stein
Dostawy - 251870-2021
Polska-Jastrzębie-Zdrój: Maszyny do cięcia węgla lub skał
2021/S 096-251870
Sprostowanie
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Dostawy
(Suplement do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej, 2021/S 084-217886)
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 23/P/21
II.1.2)Główny kod CPV
43122000 Maszyny do cięcia węgla lub skał
II.1.4)Krótki opis:
Najem kombajnu ścianowego wraz z osprzętem dla potrzeb JSW S.A. KWK „Knurów-Szczygłowice” Ruch Szczygłowice.
Szczegółowy opis zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna, stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.