Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на моторни превозни средства втора употреба за нуждите на община Мездра по 2 обособени позиции.
II.1.2)Основен CPV код34100000 Моторни превозни средства
II.1.4)Кратко описание:
Обхватът на обществената поръчка е за доставка на двураменен контейнеровоз-втора употреба и лек автомобил с товарен отгег-втора употреба за нуждите на Домашен социален патронаж в указания в техническото предложение срок, предложената от участника цена и в съответствие с техническите спецификации от документацията за обществената поръчка, придружени с всички необходими документи за регистрация в КАТ.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Доставка на двураменен контейнеровоз — втора употреба
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове34144511 Сметосъбирачни камиони
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Обхватът на поръчката е за доставка на двураменен контейнеровоз — втора употреба в указания в техническото предложение срок, предложената от участника цена и в съответствие с техническите спецификации от документацията за обществената поръчка, придружени с всички необходими документи за регистрация в КАТ.