Oznámení změn nebo dodatečných informací
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Letiště Leoše Janáčka Ostrava, výstavba odbavovací plochy APN S3
Spisové číslo: 13/2023
II.1.2)Hlavní kód CPV45235300 Stavební úpravy manévrovacích ploch pro letadla
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky je výběr zhotovitele stavby, která spočívá v rozšíření stávající odbavovací plochy Jih (APN S) na Letišti Leoše Janáčka v Ostravě východním směrem o novou plochu APN S3, včetně realizace nové vnitroletištní obslužné komunikace a manipulační plochy pro parkování letištní techniky a vozidel.
Bližší vymezení předmětu veřejné zakázky v zadávací dokumentaci.