Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:Nuorodos numeris: CFT-1652
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas79820000 Paslaugos, susijusios su spausdinimu
II.1.4)Trumpas aprašymas:
EIB skelbia kvietimą pateikti pasiūlymus (atvirą procedūrą) siekdamas sudaryti preliminariąją sutartį su keliais paslaugų teikėjais, kurie specializuojasi redakcinių paslaugų EIB srityje. Naujoji preliminarioji sutartis su keliais tiekėjais aprėps visas redakcines paslaugas, įskaitant turinio klasifikavimą ir peržiūrą, parengiamąjį redagavimą, teksto redagavimą, korektūrą ir turinio kūrimą.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 480 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)22120000 Leidiniai
79970000 Leidybos paslaugos
79821100 Korektūros paslaugos
79820000 Paslaugos, susijusios su spausdinimu
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
EIB atrinks paslaugų teikėjus, kurie teiks šias redakcines paslaugas:
a) parengiamasis redagavimas;
b) teksto redagavimas;
c) korektūra;
d) peržiūra ir klasifikavimas.
Šios paslaugos turi atitikti visas EIB technines specifikacijas, įskaitant:
— EIB stiliaus vadovas,
— numatytas leidinio žodžių skaičius,
— numatyta tikslinė auditorija,
— turinio tikslumo ir nuoseklumo tikrinimas ir vidinio reikalavimo užtikrinimas visame darbe.
Banko leidinį gali rengti keli autoriai ir asmenys, kuriems anglų kalba nėra gimtoji. Todėl svarbi užduotis yra užtikrinti nuoseklų viso dokumento rašymo anglų kalba stilių.
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Rediģēšanas pakalpojumi EIB vajadzībām
Atsauces numurs: CFT-1652
II.1.2)Galvenās CPV kods79820000 Ar iespieddarbiem saistītie pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
EIB izsludina uzaicinājumu uz konkursu (atklātu procedūru), lai noslēgtu pamatnolīgumu (FWA) ar vairākiem pakalpojumu sniedzējiem, kas specializējušies rediģēšanas pakalpojumu sniegšanā EIB. Jaunais vairāku pakalpojumu sniedzēju pamatnolīgums ietvers pilnu rediģēšanas pakalpojumu klāstu, tostarp satura šķirošanu un pārskatīšanu, attīstības rediģēšanu, tekstu rediģēšanu, koriģēšanu un satura radīšanu.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 480 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)22120000 Publikācijas
79970000 Izdevniecības pakalpojumi
79821100 Korektoru pakalpojumi
79820000 Ar iespieddarbiem saistītie pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
EIB izvēlēsies pakalpojumu sniedzējus, lai sniegtu šādus redakcionālus pakalpojumus:
a) attīstības rediģēšana;
b) stila rediģēšana un formatēšana;
d) pārskatīšana un klasificēšana.
Šiem pakalpojumiem jāatbilst visām EIB tehniskajām specifikācijām, tostarp:
— EIB Stila rokasgrāmatai;
— plānotajam publicēšanas vārdu skaitam;
— paredzētajai mērķauditorijai,
— pārbaudot satura precizitāti un nodrošinot iekšējo konsekvenci visā darbā.
Bankas rezultātus var sagatavot vairāki autori un personas, kurām angļu valoda nav dzimtā valoda. Tādēļ svarīgs uzdevums ir visā dokumentā nodrošināt konsekventu rakstības stilu angļu valodā.