II.1)Opis
II.1.1)Názov pridelený zákazke verejným obstarávateľom:
Organ pre ordinariát ozbrojených síl a ozbrojených zborov Slovenskej republiky.
II.1.2)Druh zákazky a miesto uskutočňovania prác, dodania tovarov alebo poskytovania služiebTovary
Kúpa
Hlavné miesto alebo lokalita uskutočňovania prác, dodania tovarov alebo poskytovania služieb: Katedrála sv. Šebastiána v Bratislave-Krasňanoch, Pekná cesta 2B, 831 54 Bratislava III., Pošta Bratislava 35, mestská časť Bratislava-Rača, sídlisko Krasňany, Slovenská republika, GPS súradnice: 48.195561° S; 17.143492° V, zaradená Ordinariátu ozbrojených síl a ozbrojených zborov Slovenskej republiky.
Kód NUTS SK010 Bratislavský kraj
II.1.4)Informácie o rámcovej dohode
II.1.5)Stručný opis zákazky alebo nákupu (nákupov)
Uchádzač dodá dvojmanuálový organ, okolo 25 registrov (maximálne do 30), so zvukovou charakteristikou nemeckého organa druhej polovice 19.storočia s dôrazom na spevnosť a mäkkosť zvuku, dispozične a zvukovo vhodný dominantne na liturgické účely a minoritne aj pre koncertné účely. Predpokladá sa, že úspešný uchádzač dodá organ v jednej organovej skrini, umiestnenej na stene medzi mozaikou sv. Šebastiána a chórom.
Uchádzač dodá nástroj, ktorého výtvarná stránka bude kompatibilná s priestorom Katedrály sv. Šebastiána.
II.1.6)Spoločný slovník obstarávania (CPV)37311300 Organy - CB16 - DA12 - FG25
II.2)Množstvo alebo rozsah zmluvy
II.2.1)Celkové množstvo alebo rozsah:
Uchádzač dodá dvojmanuálový píšťalový organ s pedálom, okolo 25 registrov (maximálne do 30), so zvukovou charakteristikou nemeckého organa druhej polovice 19.storočia s dôrazom na spevnosť a mäkkosť zvuku,. Uchádzač dodá organ v jednej organovej skrini, umiestnenej na stene medzi mozaikou sv. Šebastiána a chórom.
Veľkosť organa je definovaná na priestorové podmienky vojenskej Katedrály sv. Šebastiána v Bratislave (cca 4 000 m).
Uchádzač dodá nástroj ovládaný jedným mechanickým hracím stolom s bezprostredným výhľadom do presbytéria a s voľnými kombináciami typu Setzer. Traktúry organu budú mechanické, vzdušnice zásuvkové. Uchádzač dodá nástroj, ktorého výtvarná stránka bude kompatibilná s priestorom Katedrály sv. Šebastiána.
Predpokladaná hodnota bez DPH: 400 000 EUR
II.2.2)Informácie o opciáchOpcie: nie