II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa prętów ze stali specjalnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 271-3
Numer referencyjny: 701903502
II.1.2)Główny kod CPV44330000 Sztaby, pręty, drut i profile stosowane w budownictwie
II.1.4)Krótki opis:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2018 poz. 1986 t.j.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa prętów ze stali specjalnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 271-3.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44330000 Sztaby, pręty, drut i profile stosowane w budownictwie
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiot zamówienia – wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
II.2.1)Nazwa:
Pręt stalowy żebrowany do zbrojenia betonu
Część nr: 5
Pręt stalowy o profilu nożowym
Część nr: 6