Skelbimas apie sutarties skyrimą. Komunalinės paslaugos
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa węży wysokociśnieniowych hydraulicznych nieokutych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 251-8
Nuorodos numeris: 701903568
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas44165100 Žarnos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2018 poz. 1986 t.j.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa węży wysokociśnieniowych hydraulicznych nieokutych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 251-8.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Wąż gumowy, wysokociśnieniowy do urządzeń hydraulicznych, trudnopalny i antyelektrostatyczny typu 2SN
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44165100 Žarnos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Przedmiot zamówienia - wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Wąż gumowy, wysokociśnieniowy do urządzeń hydraulicznych, trudnopalny i antyelektrostatyczny typu 2ST
Pirkimo dalies Nr.: 2
Wąż gumowy, wysokociśnieniowy do urządzeń hydraulicznych, trudnopalny i antyelektrostatyczny typu 4SP
Pirkimo dalies Nr.: 3
Wąż gumowy, wysokociśnieniowy do urządzeń hydraulicznych, trudnopalny i antyelektrostatyczny typu 4SH
Pirkimo dalies Nr.: 4