II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
JMK – rekvalifikační kurzy pro Jihomoravský kraj VI. 2019 - 2023
II.1.2)Main CPV code80000000 Education and training services
II.1.4)Short description:
Předmětem plnění veřejné zakázky (dále také jen „VZ“) je zajištění rekvalifikací dle zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů (dále též jen „ZoZ“), pro uchazeče a zájemce o zaměstnání. Rekvalifikace budou realizovány na základě Rámcových dohod uzavřených pouze s jedním dodavatelem na každou část veřejné zakázky (specifikované v kapitole 2 - Základní informace o předmětu zakázky a obecné technické podmínky a v Příloze č. 7 Specifikace a technické podmínky).
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 25 100 000.00 CZK
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Rekvalifikační kurzy pro oblast řidičská oprávnění sk. C – okres Hodonín
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)80000000 Education and training services
II.2.4)Description of the procurement:
Rekvalifikační kurzy pro oblast řidičská oprávnění – okres Hodonín
Lot No: 2
Lot No: 3
Rekvalifikační kurzy pro oblast odborná způsobilost k řízení motorových vozidel - okres Hodonín
Lot No: 4
Rekvalifikační kurzy pro oblast strojírenství – okres Hodonín
Lot No: 5
Lot No: 6
Rekvalifikační kurzy pro oblast svařování – okres Hodonín
Lot No: 7
Lot No: 8
Lot No: 9
Lot No: 10
Lot No: 11
Rekvalifikační kurzy pro oblast skladové hospodářství – okres Hodonín
Lot No: 12
Lot No: 13
Rekvalifikační kurzy pro oblast zemědělství a lesnictví – okres Hodonín
Lot No: 14
Lot No: 15