II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
4900002158 - Reinigen en inspecteren bestaande riolering.
Referentienummer: Fluvius Klassieke sector-4900002158 Rio.-F02_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie90490000 Adviesdiensten inzake rioolinspectie en rioolwaterbehandeling
II.1.4)Korte beschrijving:
Dit aankoopdossier kadert in het preventief onderhoud op rioleringsstelsels. De opdracht betreft het inspecteren van bestaande riolering met videocamera voorafgegaan door een grondige reiniging van de desbetreffende rioleringen in de tot Fluvius toegetreden gemeenten in de provincies Limburg, Vlaams-Brabant, West-Vlaanderen en Antwerpen. Er kunnen gedurende de looptijd van de raamovereenkomst extra gemeentes toetreden tot Fluvius. Deelopdrachten in deze nieuw toegetreden gemeentes zullen binnen de gesloten raamovereenkomsten toegewezen worden afhankelijk tot welke provincie de gemeente toebehoort.
De opdracht wordt ingedeeld in verschillende percelen. De indeling gebeurt enerzijds op basis van geografie (provincies), bereikbaarheid van een regio en de grootte van een regio.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Reinigen en inspecteren riolering West-Vlaanderen
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)90491000 Rioolonderzoeksdiensten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Reinigen en inspecteren riolering Antwerpen
Perceel nr.: 2
Reinigen en inspecteren riolering Vlaams-Brabant Oost
Perceel nr.: 3
Reinigen en inspecteren riolering Vlaams-Brabant West
Perceel nr.: 4
Reinigen en inspecteren riolering Limburg Noord
Perceel nr.: 5
Reinigen en inspecteren riolering Limburg Zuid
Perceel nr.: 6