Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Dyrektywa 2004/17/WE
II.1)Opis
II.1.1)Nazwa nadana zamówieniu
Kompleksowa obsługa lampowni i punktu wydawania metanomierzy w JSW S.A. KWK „Borynia-Zofiówka-Jastrzębie” Ruch „Zofiówka” wraz z obsługą punktu wydawania lamp górniczych, metanomierzy i aparatów ucieczkowych dla potrzeb budowy szybu 1 Bzie.
II.1.2)Rodzaj zamówienia oraz lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usługUsługi
Kategoria usług: nr 12: Usługi architektoniczne, inżynieryjne i zintegrowane usługi inżynieryjne; usługi urbanistyczne, architektury krajobrazu, związane z nimi usługi konsultacji naukowych i technicznych; usługi badań i analiz technicznych
Główne miejsce lub lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług: Jastrzębie-Zdrój – JSW S.A. KWK „Borynia-Zofiówka-Jastrzębie” Ruch „Zofiówka”.
Kod NUTS PL227 Rybnicki
II.1.4)Krótki opis zamówienia lub zakupu:
Termin realizacji zamówienia: do 24 miesięcy od daty zawarcia umowy jednak nie wcześniej niż od 1.8.2016.
II.1.5)Wspólny Słownik Zamówień (CPV)71330000 Różne usługi inżynieryjne
II.1.6)Informacje na temat Porozumienia w sprawie zamówień rządowych (GPA)Zamówienie jest objęte Porozumieniem w sprawie zamówień rządowych (GPA): nie
II.2)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)
II.2.1)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)Wartość: 8 729 200 PLN
Łącznie z VAT. Stawka VAT (%) 23