Rádi bychom oznámili, že 29. ledna 2024 (orientační datum – bude potvrzeno!) bude spuštěna nová verze portálu TED. Zajímají vás nové funkce, zlepšení a dopad na uživatele? Přečtěte si náš článek a další informace o hlavních změnách a funkcích.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registrace na 4. seminář s uživateli dále používající data z portálu TED, který se bude konat dne 14. prosince 2023, je otevřena.
Stavební práce - 253296-2021
Česko-Praha: Výstavba dálnic
2021/S 098-253296
Oznámení o změně
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
D35 Opatovice - časy ZBV 40
II.1.2)Hlavní kód CPV
45233110 Výstavba dálnic
II.2)Popis
II.2.1)Název:
II.2.4)Popis výběrového řízení v době zadání zakázky:
Stavba řeší novou čtyřpruhovou, směrově rozdělenou komunikaci, s dvěma mimoúrovňovými křižovatkami. Mimoúrovňové křížení je navrženo se silnicemi II/298 - MÚK Rokytno a I/36 - MÚK Časy. Křížení D35 s ostatními komunikacemi je vždy mimoúrovňové, a to navrženými mostními objekty. Další mostní objekty jsou navrženy v místech křižujících vodotečí. Nejvýznamnějším mostním objektem je 1 060 metrů dlouhá estakáda přes Labe a jeho inundační území. Na začátku, v km 4,190, navazuje na dokončenou stavbu D35 MÚK Opatovice, dostavba estakády a na konci, v km 16,800, na stavbu D35 Časy- Ostrov. Komunikace je navržena v kategorii D 25,5/120, délka předmětného úseku je 12 610 metrů. Stavba zahrnuje celkem 25 mostních objektů, z toho na rychlostní silnici 17, nad rychlostní silnicí 7 mostů. Součástí stavby je 7 protihlukových stěn. Jedná se o nové zadání z důvodu zrušení předchozí veřejné zakázky na tuto stavbu Úřadem na ochranu hospodářské soutěže.