II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zakup komputerów i monitorów dla sądów apelacji poznańskiej
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP-373-05/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30214000 Arbeitsplätze
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Zakup komputerów i monitorów dla sądów apelacji poznańskiej wraz z zapewnieniem usług gwarancyjnych. Cz.1: Komputer typ 1 -2022/2 -standardowy, w ilości 440 sztuk, prawo opcji 440 sztuk, gwarancja min 5 lat – parametr punktowany w kryteriach oceny. Cz.2: Komputer typ 2 -2022/2 –ponadstandardowy, w ilości 10 sztuk, prawo opcji 10 sztuk, gwarancja min 5 lat – parametr punktowany w kryteriach oceny. Cz.3: Monitor typ 2 -2022/2 - do 24 cali, w ilości 426 sztuk, prawo opcji 426 sztuk, gwarancja min 3 lata – parametr punktowany w kryteriach oceny.Cz.4: Monitor typ 4 -WERSJA 1 -2022/2 - do 27 cali, w ilości 9 sztuk, prawo opcji 9 sztuk, gwarancja min 3 lata – parametr punktowany w kryteriach oceny. Przedmiot zamówienia obejmuje opcję,o której mowa w art.441 Pzp.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
Maximale Anzahl an Losen, die an einen Bieter vergeben werden können: 4
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Część 1: Komputer typ 1 -2022/2 -standardowy
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30214000 Arbeitsplätze
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Komputer typ 1 -2022/2 -standardowy, w ilości 440 sztuk, prawo opcji 440 sztuk, gwarancja min 5 lat – parametr punktowany w kryteriach oceny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną w podziale na poszczególne części zamówienia określono w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. Ilości urządzeń dostarczanych w ramach zamówienia do poszczególnych lokalizacji w rozbiciu na poszczególne części wraz z adresami dostaw wskazano w Liście dostaw stanowiącym Załącznik nr 5 do SIWZ. Przedmiot zamówienia obejmuje opcję, o której mowa w artykule 441 Pzp.
Część 2 - Komputer typ 2 -2022/2 -ponadstandardowy
Los-Nr.: 2
Komputer typ 2 -2022/2 –ponadstandardowy, w ilości 10 sztuk, prawo opcji 10 sztuk, gwarancja min 5 lat – parametr punktowany w kryteriach oceny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną w podziale na poszczególne części zamówienia określono w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. Ilości urządzeń dostarczanych w ramach zamówienia do poszczególnych lokalizacji w rozbiciu na poszczególne części wraz z adresami dostaw wskazano w Liście dostaw stanowiącym Załącznik nr 5 do SIWZ. Przedmiot zamówienia obejmuje opcję, o której mowa w artykule 441 Pzp.
Część 3: Monitor typ 2 -2022/2 - do 24 cali
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30231300 Bildschirme
Monitor typ 2 -2022/2 - do 24 cali, w ilości 426 sztuk, prawo opcji 426 sztuk, gwarancja min 3 lata – parametr punktowany w kryteriach oceny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną w podziale na poszczególne części zamówienia określono w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. Ilości urządzeń dostarczanych w ramach zamówienia do poszczególnych lokalizacji w rozbiciu na poszczególne części wraz z adresami dostaw wskazano w Liście dostaw stanowiącym Załącznik nr 5 do SIWZ. Przedmiot zamówienia obejmuje opcję, o której mowa w artykule 441 Pzp.
Część 4: Monitor typ 4 -WERSJA 1 -2022/2 - do 27 cali
Los-Nr.: 4
Monitor typ 4 -WERSJA 1 -2022/2 - do 27 cali, w ilości 9 sztuk, prawo opcji 9 sztuk, gwarancja min 3 lata – parametr punktowany w kryteriach oceny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną w podziale na poszczególne części zamówienia określono w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. Ilości urządzeń dostarczanych w ramach zamówienia do poszczególnych lokalizacji w rozbiciu na poszczególne części wraz z adresami dostaw wskazano w Liście dostaw stanowiącym Załącznik nr 5 do SIWZ. Przedmiot zamówienia obejmuje opcję, o której mowa w artykule 441 Pzp.