Lieferungen - 253557-2022
Tschechien-Plzeň: Sicherheitskameras
2022/S 093-253557
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Rekonstrukce a rozšíření MKS Plzeň
Referenznummer der Bekanntmachung: 468-49/70/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
35125300 Sicherheitskameras
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem plnění veřejné zakázky v rámci tohoto zadávacího řízení je realizace akce s názvem „Rekonstrukce a rozšíření MKS Plzeň“ v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami.
Tato akce zahrnuje zejména tyto dílčí činnosti:
1. Instalace kamer
2. Vybudování příslušných přenosových a napájecích tras a rozvodů
3. Integrace do Městského kamerového systému v Plzni a zprovoznění kamer.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 8 500 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: