Lieferungen - 253633-2022
Submission deadline has been amended by:  373440-2022
Polen-Warschau: Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen
2022/S 093-253633
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa systemu monitoringu wizyjnego (SMW) w obiektach Urzędu do Spraw Cudzoziemców oraz ośrodkach własnych
Referenznummer der Bekanntmachung: 16/SMW/PN/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest:
1) dostawa, montaż, konfiguracja i uruchomienie poszczególnych elementów Systemu Monitoringu Wizyjnego (zwanego dalej: SMW) w następujących obiektach UdSC:
a) Góra Kalwaria, Linin – Ośrodek dla Cudzoziemców;
b) Podkowa Leśna-Dębak – Ośrodek Recepcyjny;
c) Łomża, Czerwony Bór 24/1 – Ośrodek dla Cudzoziemców;
d) Warszawa, ul. Taborowa 33;
e) Warszawa, ul. Koszykowa 16;
2) przygotowanie dokumentacji projektowej, powykonawczej oraz eksploatacyjnej dla dostarczonego SMW;
3) przeprowadzenie szkoleń w zakresie wdrożonego SMW;
4) przeprowadzenie testów wdrożonego Systemu Monitoringu Wizyjnego;
5) wykonanie połączeń światłowodowych w ośrodku w Podkowie Leśnej - Dębaku pomiędzy budynkami, łączących następujące obiekty z serwerownią.:
a) Budynek Recepcyjny,
b) Stary Hotel – pomieszczenie ochrony,
c) Nowy Hotel – pomieszczenie ochrony,
d) Kuchnia – pomieszczenie w pokoju kierownika (pokój nr 1 stołówka).
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do niniejszej SWZ. Przedmiot zamówienia musi zostać wykonany zgodnie z Programem Funkcjonalno-Użytkowym, stanowiącym Załącznik nr 1a do niniejszej SWZ.
Zamówienie będzie realizowane na warunkach określonych w projektowanych postawieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 2 do niniejszej SWZ.