Lieferungen - 253797-2022
Ungarn-Pécs: Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke
2022/S 093-253797
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
1 db új komposzttelepi aprítógép beszerzése
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR000462222022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Egy darab új komposzttelepi aprítógép beszerzése.
A részletes műszaki követelményeket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Egy darab új komposzttelepi aprítógép beszerzése, leszállítása és betanítás.
Funkció: Az aprítógép a komposzttelepre beszállított zöldhulladék aprítását és speciális anyagok (dohány termékek) aprítását végzi.