Direktiiv 2004/18/EÜ
I osa: Hankija
II.1)Kirjeldus
II.1.1)Hankija poolt hankelepingule antud nimetus:
Lennunduse standardimine mitme süsteemi koosmõju arvestades
II.1.2)Hankelepingu liik ja ehitustööde teostamise, asjade tarnimise või teenuste osutamise kohtTeenused
Teenuse kategooria nr 11: Juhtimiskonsultatsiooniteenused [6] ja nendega seotud teenused
Põhiline ehitustööde teostamise, asjade tarnimise või teenuste osutamise koht: töövõtja ruumid või pakkumise iseloomustuses näidatud muu koht.
NUTS kood
II.1.4)Teave raamlepingu kohta
II.1.5)Hankelepingu või hanke/hangete lühikirjeldus
Tegevused sisaldavad mitme süsteemi koosmõju / kahe sageduse ning järgmise põlvkonna satelliidipõhise tugisüsteemi (SBAS), samuti tipptasemel (vastuvõtja autonoomse terviklikkuse kontrolli) RAIM-tehnikate rakendamise tehniliste standardite projektide koostamist.
II.1.6)Ühtne riigihangete klassifikaator (CPV)72330000 Sisu või andmete standardiseerimise ja klassifitseerimise teenused, 38112100 Globaalsed navigatsiooni- ja positsioonimissüsteemid (GPS vms), 79421000 Projektijuhtimisteenused, v.a ehitus
II.2)Lepingu kogus või ulatus
II.2.1)Üldkogus või ulatus:Eeldatav maksumus käibemaksuta: 800 000 EUR
II.2.2)Teave täiendavate hankevõimaluste kohtaTäiendavate hangete võimalused: ei
Directive 2004/18/CE
II.1)Description
II.1.1)Intitulé attribué au contrat par le pouvoir adjudicateur:
Normalisation dans l'aviation relative à la multiconstellation.
II.1.2)Type de marché et lieu d’exécution, de livraison ou de prestationServices
Catégorie de services nº 11: Services de conseil en gestion [6] et services connexes
Lieu principal d’exécution des travaux, de livraison des fournitures ou de prestation des services: locaux du contractant ou tout autre endroit mentionné dans le cahier des charges.
Code NUTS
II.1.4)Information sur l’accord-cadre
II.1.5)Description succincte du marché ou de l’acquisition/des acquisitions
Les activités consisteront en la remise de projets de normes techniques en vue de la mise en œuvre de la multiconstellation/bifréquence et de la nouvelle génération du système de renforcement satellitaire (SBAS), ainsi que de techniques RAIM (contrôle autonome de l'intégrité par le récepteur) avancées.
II.1.6)Classification CPV (vocabulaire commun pour les marchés publics)72330000 Services de normalisation et de classification des contenus et des données, 38112100 Systèmes de positionnement à capacité globale (GPS ou équivalent), 79421000 Services de gestion de projets autres que pour les travaux de construction
II.2)Quantité ou étendue du marché
II.2.1)Quantité ou étendue globale:Valeur estimée hors TVA: 800 000 EUR
II.2.2)Information sur les optionsOptions: non