Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:Referentni broj: E-MV-4-22
II.1.2)Glavna CPV oznaka09100000 Goriva
II.1.4)Kratak opis:
NABAVA EURODIESEL BS I EUROSUPER 95 GORIVA
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 3 800 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a09100000 Goriva