II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
11333 — Προμήθεια εξοπλισμού για τα νέα τμήματα του Ε.Κ.Π.Α. στα Ψαχνά Ευβοίας (επαναδημοπράτηση των άγονων τμημάτων του με αριθ. PR_11239_ΠΡ22020 διαγωνισμού).
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV31000000 Ηλεκτρικές μηχανές, συσκευές, εξοπλισμός και αναλώσιμα· φωτισμός
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Προμήθεια εξοπλισμού για τα νέα τμήματα του Ε.Κ.Π.Α. στα Ψαχνά Ευβοίας (επαναδημοπράτηση των άγονων τμημάτων του με αριθ. PR_11239_ΠΡ22020 διαγωνισμού).
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξίαΑξία χωρίς ΦΠΑ: 287 748.00 EUR
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: ναι
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές για όλα τα τμήματα
II.2)Περιγραφή
II.2.1)Τίτλος:
Τμήμα 1ο_PR_11333_PR32021.
Αριθμός τμήματος: 1
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV30000000 Μηχανήματα γραφείου και υπολογιστές, εξοπλισμός και προμήθειες εκτός από έπιπλα και πακέτα λογισμικών
38000000 Εξοπλισμός εργαστηριακός, οπτικός και ακριβείας (εκτός από γυαλιά)
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
Τμήμα 2ο_PR_11333_PR32021
Αριθμός τμήματος: 2
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV48000000 Πακέτα λογισμικού και συστήματα πληροφορικής
Τμήμα 3ο_PR_11333_PR32021
Αριθμός τμήματος: 3
32000000 Εξοπλισμός ραδιοφωνίας, τηλεόρασης, επικοινωνιών, τηλεπικοινωνιών και συναφής εξοπλισμός
35000000 Εξοπλισμός ασφαλείας και πυρόσβεσης, αστυνομικός και αμυντικός εξοπλισμός
42000000 Μηχανήματα βιομηχανικών εγκαταστάσεων
44000000 Δομές και υλικά κατασκευαστικών έργων· βοηθήματα κατασκευαστικών έργων (εκτός από ηλεκτρικές συσκευές)
Τμήμα 4ο_PR_11333_PR32021
Αριθμός τμήματος: 4
Τμήμα 5ο_PR_11333_PR32021
Αριθμός τμήματος: 5
Τμήμα 6ο_PR_11333_PR32021
Αριθμός τμήματος: 6
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV38000000 Εξοπλισμός εργαστηριακός, οπτικός και ακριβείας (εκτός από γυαλιά)
Τμήμα 7ο_PR_11333_PR32021
Αριθμός τμήματος: 7
Τμήμα 8ο_PR_11333_PR32021
Αριθμός τμήματος: 8
Τμήμα 9ο_PR_11333_PR32021
Αριθμός τμήματος: 9
Τμήμα 10ο_PR_11333_PR32021
Αριθμός τμήματος: 10
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV32000000 Εξοπλισμός ραδιοφωνίας, τηλεόρασης, επικοινωνιών, τηλεπικοινωνιών και συναφής εξοπλισμός
Τμήμα 11ο_PR_11333_PR32021
Αριθμός τμήματος: 11
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV31000000 Ηλεκτρικές μηχανές, συσκευές, εξοπλισμός και αναλώσιμα· φωτισμός
Τμήμα 12ο_PR_11333_PR32021
Αριθμός τμήματος: 12
Τμήμα 13ο_PR_11333_PR32021
Αριθμός τμήματος: 13
Τμήμα 14ο_PR_11333_PR32021
Αριθμός τμήματος: 14
Τμήμα 15ο_PR_11333_PR32021
Αριθμός τμήματος: 15
Τμήμα 16ο_PR_11333_PR32021
Αριθμός τμήματος: 16
Τμήμα 17ο_PR_11333_PR32021
Αριθμός τμήματος: 17
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV33000000 Ιατρικές συσκευές, φαρμακευτικά προϊόντα και προϊόντα ατομικής περιποίησης
48000000 Πακέτα λογισμικού και συστήματα πληροφορικής
Τμήμα 18ο_PR_11333_PR32021
Αριθμός τμήματος: 18
37000000 Μουσικά όργανα, είδη αθλητισμού, επιτραπέζια παιχνίδια, παιδικά παιχνίδια, είδη χειροτεχνίας, υλικά και εξαρτήματα καλλιτεχνίας
Τμήμα 19ο_PR_11333_PR32021
Αριθμός τμήματος: 19
Τμήμα 20ο_PR_11333_PR32021
Αριθμός τμήματος: 20
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
II.1.2)Code CPV principal31000000 Machines, appareils, équipements et consommables électriques; éclairage
II.1.4)Description succincte:
II.1.5)Valeur totale estiméeValeur hors TVA: 287 748.00 EUR
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
Il est possible de soumettre des offres pour tous les lots
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)30000000 Machines, matériel et fourniture informatique et de bureau, excepté les meubles et logiciels
38000000 Équipements de laboratoire, d'optique et de précision (excepté les lunettes)
II.2.4)Description des prestations:
Lot nº: 2
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)48000000 Logiciels et systèmes d'information
Lot nº: 3
32000000 Équipements et appareils de radio, de télévision, de communication, de télécommunication et équipements connexes
35000000 Équipement de sécurité, de lutte contre l'incendie, de police et de défense
42000000 Machines industrielles
44000000 Matériaux et structures de construction; produits auxiliaires pour la construction (à l'exception des appareils électriques)
Lot nº: 4
Lot nº: 5
Lot nº: 6
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)38000000 Équipements de laboratoire, d'optique et de précision (excepté les lunettes)
Lot nº: 7
Lot nº: 8
Lot nº: 9
Lot nº: 10
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)32000000 Équipements et appareils de radio, de télévision, de communication, de télécommunication et équipements connexes
Lot nº: 11
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)31000000 Machines, appareils, équipements et consommables électriques; éclairage
Lot nº: 12
Lot nº: 13
Lot nº: 14
Lot nº: 15
Lot nº: 16
Lot nº: 17
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33000000 Matériels médicaux, pharmaceutiques et produits de soins personnels
48000000 Logiciels et systèmes d'information
Lot nº: 18
37000000 Instruments de musique, articles de sport, jeux, jouets, articles pour artisanat, articles pour travaux artistiques et accessoires
Lot nº: 19
Lot nº: 20