Обявление за предварителна информация
Настоящото обявление е само за предварителна информация
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Услуги и оборудване за сканиране на документи
II.1.2)Основен CPV код79999100 Услуги по сканиране
II.1.4)Кратко описание:
ЕИБ възнамерява да стартира покана за участие в търг с цел възлагане на поръчка на доставчик на услуги, който ще осигури персонал и оборудване за централизирани услуги по сканиране.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 2 700 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30124500 Принадлежности за скенер
30124520 Подавач на документи за скенер
30216110 Скенери за компютри
72000000 ИТ услуги: консултации, разработване на софтуер, Интернет и поддръжка
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставчикът на услуги ще осигури следния персонал и оборудване:
Персонал:
— 1 ИТ експерт и ръководител на външния персонал,
— 1 ИТ експерт,
— 2 помощник-ръководители на центъра за сканиране и оператор по качеството,
— 3 оператори в центъра за сканиране.
Оборудване:
— 1 скенер за книги,
— 2 плоски скенера,
— 9 скенера със среден капацитет,
— 1 широкоформатен скенер,
— 1 софтуер за заснемане.