Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Sprzęt i wyposażenie archiwów wojskowych
Numer referencyjny: 14/22
II.1.2)Główny kod CPV30230000 Sprzęt związany z komputerami
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jest Sprzęt i wyposażenie archiwów wojskowych (kod CPV: 30230000 0). Przedmiot zamówienia został podzielony na dwa zadania, które wyszczególniono w załączniku nr 2 do SWZ (formularz cenowy) i załączniku nr 5 do SWZ (Opis przedmiotu Zamówienia)
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jest Sprzęt i wyposażenie archiwów wojskowych (kod CPV: 30230000 0). Przedmiot zamówienia został podzielony na dwa zadania, które wyszczególniono w załączniku nr 2 do SWZ (formularz cenowy) i załączniku nr 5 do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia).