II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Kompostáreň Bošaca - dodávka techniky
Referenznummer der Bekanntmachung: 02/2019/kompost
II.1.2)CPV-Code Hauptteil16700000 Traktoren
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom zákazky je dodávka techniky na kompostárni v Bošáci. Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)16700000 Traktoren
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Predmetom zákazky je dodávka traktora s kompatibilným príslušenstvom pre kompostáreň v Bošáci. Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Rezací a miešací voz na biologické odpady
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34220000 Anhänger, Sattelanhänger und fahrbare Großbehälter
Predmetom je dodávka rezacieho a miešacieho vozu na biologické odpady pre kompostáreň v Bošáci. Bližšie informácie sú v súťažných podkladoch.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30132000 Sortiermaschinen
Predmetom zákazky je dodávka bubnového rotačného triediča pre kompostáreň v Bošáci. Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34928480 Abfallcontainer und -körbe
Predmetom zákazky je dodávka hygienizačného kontajnera pre kompostáreň v Bošáci. Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)42923000 Wiegemaschinen und Waagen
Predmetom zákazky je dodanie cestnej váhy pre kompostáreň v Bošáci. Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.